Kngtarja Fjolla Morina, sht br kryefjala e shtypit roz ku i ka habitur t gjith me postimin e fundit t br n rrjetet sociale, ku s fundmi, kngtarja ka pozuar para nj veture t tipit Mercedes dhe ka br nj prshkrim interesant.

Postimi:

Paraja nuk mund t blej lumturin, por sht m mir t qash n Mercedes S Class se sa n nj biiklet, ka thn Morina.

Makina e shtrenjt, nuk dihet nse sht bler nga vet kngtarja q njihet pr jetn e saj luksoze.