Pas debateve të vazhdueshme në studio, Sindi dhe opinionisti Arjan Konomi ditë më parë u përballen, shkruan lajmi.net.

Dyshja u munduan të sqaronin të gjitha mosmarrëveshjet që kishin lindur mes tyre, ngase pothuajse në çdo puntantë janë përplasur.

Por, së fundi ishte opinionisti i “Përputhen Prime”, Meridian Ramcaj ai i cili përmes një postimi i doli në mbrojtje konkurrentes.

Ai thotë se Arjani në prapaskenë e ka quajtur sSindin rrugaçe, por që disa pjesë të debatit nuk janë transmetuar.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I MERIDIANIT:

“E dashur Sindi, me vjen keq per ty qe ofendimet karshi personit tend jo vetem nuk paskan fund por rridhkan fort si nje ujvare e eger. Mllefe te medha duhet te jene akumuluar, por a ka mllef qe e justifikon fjalen ‘rrugace’ ndaj nje vajze te re 22 vjecare? Shpesh je gjykuar se ngre tonin, nervozohesh, ofendon, por askush nuk pyeti rrjedhoje e kujt vijne keto reagime te tuat? Si natyre kurioze qe jam( e di qe shume do thone c’te duhet ty ndaj Po e specifikoj me pare) , do te doja te dija cilat jane ato vajza, gra, motra, nena qe e presin fjalen ‘rrugace’ nga te tjeret me nje qetesi zen dhe pa u merzitur, qare apo nervozuar? O Te dalin hapur se qenkan o shenjtore e do I shpallim heroina ose ka dicka qe nuk shkon me to! Perpara se te gjykoni dike, kerkoni te shihni te verteten dhe jo metrazhe filmi te keputura! Uroj qe e verteta te
transmetohet per ty Sindi, pasi rasti yt sinqerisht po me duket I patolerueshem dhe antisocial!!!
PS: UROJ TE TE TRANSMETOHET DEBATI YT ME “MENTORIN” .MJAFT E NDIHMUAN TE DALI
POZITIV DHE E I DREJTE NE SY TE PUBLIKUT. BISHTI QENIT, BISHT QENI MBETET SADO TA
ZBUKUROJNE!”.

Ndryshe, në përballjen me Arjanin, Sindi i tha se komentet e tij kanë ndikuar që shumë prej djemve të largohen nga ajo. /Lajmi.net/