Patris Berisha komentohet shumë për jetën e tij private.

Ai ka filluar një lidhje dashurie me këngëtaren e njohur Tuna Sejdiu dhe si rezultat i dashurisë së tyre në jetë erdhen dy fëmijë, shkruan “Kosovarja”.

Tiani dhe Zen janë dy djemtë e dyshes.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Patrisi në Instastory.

Patrisi shihet me dy djemtë e tij buzë detit edhe pse jashtë sezonës. Duket se të dy po i ngjajnë shumë atij. /Kosovarja/