Q prej spektaklit t kaluar, Tea dhe Luizi nuk kan patur fare kontakt brenda shtpis. Kjo, pr shkak se kshtu vensdosi Tea, t mos sqarohet me Luizin.

Por mesa duket ajo ndryshoi mendim, pasi ftoi Luizin t ulet pran saj n kolltuk pr tu sqaruar.

Kur u uln pr tu sqaruar, Luizi nguli kmb q nuk i ka br gj asaj, por Tea i tha se ndryshe nga ai, ajo nuk do bnte do gj pr loj, vetm pr 100 mij euro.

E vendosur pr qndrimin e saj ndaj Luizit, Tea i tha atij ti qndroj larg, pasi nuk don t merret fare me t.