Mbrmjen e djeshme, prfundoi edicioni i par i Big Brother Vip Kosova, ku fitues u shpall Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Pas fitores s tij reagimet kan qen t shumta dhe nj i till nuk ka munguar as nga Filloreta Rai-Fifi.

N komentin e saj, kngtarja ka prgzuar gjith produksionin pr realizimin e nj reality show t ktij lloji.

Stresi, e fitove vlla, shkroi fillimisht ajo.

Big Brother VIP Kosova hallall pr kt edicion njerzor, hallall. Me shum kujdes ruajtt edhe imazhet e ktyre personazheve, shtoi mes t tjerash Fifi.

Ky reagim i artistes mori nj vmendje t veant, pr shkak se qartazi ishte nj thumb pr produksionin e BBV Albania, ku pjesmarrse edicionin e par ishte vet Fifi.

Kngtarja pas eksperiencs s saj, t ciln e la n gjysm ka pasur disa mosmarrveshje me produksionin e reality-show-t.

M hert, ajo reagoi pr promon e “BBVA2”, t publikuar nga Top Channel, ku produksioni kishte prfshir edhe momentin kur asaj i kishte rn t fikt.

Asokohe Fifi u shpreh ashpr duke thn se Top Channel, po i shkatrron jetn.