Para pak minutash ka ndodhur një përleshje e rëndë fizike mes disa të rinjve në qendër të qytetit të Podujevës, shkruan .

Lexues të kanë dërguar pamje në redaksi, teksa dyshohet se ka të therrur me thikë.

Në pamje shihen ekipet policore dhe autoambulanca.

Llapo.info do ju mbajë të informuar lidhur me këtë rast.