Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli fituan Voice of Big Brother VIP dhe si shprblim i drguan n nj dhom t veuar brenda shtpis, ku duhej t kujdeseshin pr nj kukull.

Vllai i Madh u ofroi banorve t tjer nj mnyr pr ti nxjerr ata nga ajo dhom, duke hequr 10 mij euro nga mimi i madh. Shumica e tyre votuan pr t dal Efi dhe Luizi dhe kjo ngriti shum debat n shtpin m t famshme n Shqipri.

Efi gjat prime-t t sotm tha se kur po merrej vendimi nse do dilnin apo jo, i erdhi keq q u fol vetm pr Luizin dhe nuk menduan pr t.

U dhan pjes t bukura, por dita e nesrme ishte e mrzitshme. Momenti q kam dal nga rulota, m sht rikthyer ankthi. Amosit ia kam treguar kt, dhe u zhgnjeva nga ai.

M erdhi shum keq se foln vetm pr Luizin, edhe pse Kiara tregoi se far po m ndodhte aty.

M vinte inat t ankohesha, nuk u dorzova. Falnderoj t gjith ata q harruan lojn dhe menduan dika m tepr, shndetin mendor. Nse do ishte m shum pr t qndruar, do thoja t dilja nuk e kisha aspak problem, u shpreh Efi.