TË FUNDIT

Vëllai i Motrave Mustafa rrah gruan, e bën për spital

Gjatë ditës së djeshme një grua nga Prizreni ka raportuar në Policinë e Kosovës se është rrahur nga burri i…

Plagosje në Prishtinë

Para pak minutave ka ndodhur një plagosje te “Rruga B” në Prishtinë. Kështu bëjnë me dije burimet e Indeksonline.

Butrint Imeri thotë se nuk është i gatshëm për ndonjë lidhje serioze, kjo është arsyeja

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri, gjatë vitit që lamë pas ka qenë një nga emrat më të suksesshëm. Ai solli projekte…

Krijoi këngën dedikuar saj, kriset marrëdhënia midis Borës dhe Elgitit

Kënga Toxic Love (TL) ishte një nga më të sukesshmet e vitit 2021 me plot 15 milion klikime dhe vazhdon…

Xheisara e “Big Brother” ishte “molla e sherrit” që çoi Romeon dhe Jonidën në ndarje?

Një nga 5 hyrjet e reja të “Big Brother VIP” është edhe këngëtarja Xheisara Frisku. Xheisara ka qenë konkurrente e…

Nusja del e virgjër, shpërthen gëzim e festë në familje

Një video nga dhoma e gjumit e një çifti të sapomartuar është bërë virale. Në këtë video shihet nusja që…