Albrije Hadrgjonaj ishte nj nga t ftuarat e Luana Vjollcs t dieln mbrma n Zemr Luana ndrkoh kngtare e spektaklit pr kt puntat ishte Orgesa Zaimi.

Dy kngtaret e mirnjohura ishin t vendosura posht gojs s luanit n lojn N goj t luanit hedhim halle, nj loj n t ciln t ftuarve u bhen pyetje e nse refuzojn t prgjigjen u hidhen gjra t ndryshme mbi kok nga goja e luanit.

Pyetja pr Orgesn ishte t rendiste 3 kngtare konkurruese t kngtarve Big n Kngn Magjike, Anxhela Peristeri t ciln e vendosi fituese t publikut, Mariza Ikonomin fituese e festivalit sipas saj dhe eliminoi pa dashje Marsela ibukajn.

Mirpo renditja q ajo bri nuk i plqeu dhe aq shum Albrijes e cila pati nj reagim t menjhershm duke cituar q ai festival funksionon me miq, por reagimi vazhdoi po me tone t larta edhe nga Orgesa e cila nuk e pranonte kt reagim sepse pr t treja artistet n fjal ishin mikesha t saja.