Ashtu si nj ift normal, Keisi Medini dhe Krist Aliaj kan patur nj debat gjat dits s sotme. Ka qen nj veprim q Kristi ka br q Keisi t ket hatrmbeje e ti krkoj t mos ken m kontakt.

Bhet fjal pr nj vizatim t improvizuar n kuzhin. Teksa kishte vizatuar veten, Olta i kishte krkuar Kristit t vizatonte edhe at. Gj t ciln artisti e bri.

M pas, kur Keisi vjen n kuzhin sheh vizatimin dhe e pyet Kristin se kush sht vajza q ka vizatuar pran vetes dhe ai i prgjigjet me ti. Por Keisi kishte dalluar shkronj O duke e kuptuar q bhej fjal pr aktoren e cila edhe pse ishte aty zgjodhi t mos prfshihej.

Pasi Olta u largua ajo ju drejtua Kristit duke i thn se e gnjeu n sy t Olts. Madje Keisi i krkoi t mos i fliste m, por Kristi mes t qeshurave u mundua ta qetsonte.

VIDEO: