Nj debat i fort ka ndodhur ditn e sotme mes Luziit dhe Maestros brenda n shtpi.

Ky i fundit ka qen mjaft i prfshir n debatet q Kristi ka patur me Luizin, ndrsa dhe ai vet diskutoi me Kristin lidhur me nominimin.

Teksa ishin duke qndruar me banort n oborr Armaldo i tha Luizit se nse ai nuk del nga shtpia t shtunn, athere ka pr ta par se far do t ndodh.

I pyetur nga kngtari se far pritet t ndodh, Maestro tha se Luizi ka pr t fjetur gjith kohn gjum, duke nnkuptuar q do i trembet lojs s tij.

Maestro i tha Luizit se e kishte paralajmruar edhe m par q t mos merrej me t, pasi sipas tij, n kt mnyr ai nuk e fiton dot Big Brotherin.