Pasi Bjordi votoi pro pr t nxjerr Luizin dhe Efin nga dhoma e izolimit, ky i fundit duket se shprehu pendes.

Bjordi u prfshi emocionalisht dhe qau n oborr, pasi n shtpi u krijua nj debat i ashpr pr kt shtje. Armaldo i tha Bjordit se nuk ka pse nxjerr lot, pr nj veprim q ai e mori me vetdije t plot.

Maestro i cilsoi si lot krokodili, lott e Bjordit dhe shtoi se ai po viktimizohej.

Nga ana tjetr, Olta nxiti m shum debatin, duke i thn Bjordit t prgjigjej, sepse me Armaldon sht duke folur.

N debat u prfshi edhe Luizi, i cili i tha Bjordit se sht ndjer i ofenduar, pr shkak se Olta i tha atij q pse e nxorri at jasht izolimit. Luizi i tha Bjordit se ai u ndikua nga Olta, pasi votoi pro.

VIDEO: