Vllai i Madh i ka sfiduar s fundmi t gjith banort me nj loj, ku ata do t ndahen n ift dhe do t qndrojn n nj dhom vetm pr tu kujdesur pr nj bebe.

N kt prov javore, Luizi zgjodhi Kiarn, meqense kan krijuar nj afrimitet t madh gjat qndrimit brenda.

Derisa filluan kujdesin pr foshnjn, ata diskutuan gjer e gjat pr marrdhnien e tyre dhe at se si e shohin banort e tjer.

Teksa n nj pik, nuk munguan as ngacmimet dhe momentet intime s bashku, ku ishin edhe shum afr puthjes.

Ata po bnin disa prova, ndrkoh q shkmbyen me njri-tjetrin puthje e prqafime.

Ky duket nj hap i ri n marrdhnien e tyre, pasi Kiara ka qen m e trhequr n kt pjes.

Ajo gjat gjith kohs ka qen duke i thn se do koh dhe se dshiron ti l gjrat t rrjedhin.

Sidoqoft, mbetet t shihet n vazhdim se si do t shkoj marrdhnia e tyre.

Por me t dalur nga dhoma Luizi n prani t Kiars i tregon Efit veprimet e Kiars, sa her afrohej puthja e famshme, e cila vijon t mbetet n tentativ.

VIDEO: