Qetsori ka hyr me synim t qart n “Big Brother”, ndonse i njohur me kt format dhe i shpallur fitues n edicionin e dyt t “Big Brother”, ai tha se ka hyr t thyej rekord botror, t fitoj pr t dytn her.

Ai madje u shpreh se Luizi nuk e meriton ta fitoj kt “Big Brother”, pasi sht shum intrigant dhe manipulator.

I pyetur nga Fotini, nse mendon vrtet q ai do e fitoj kt Big Brother, Qetsori shprehu sigurin se po, duke thn se sht shum i prqndruar n do gj.