Teksa po flisnin pr banort me t cilt kan pole t kundrta, pra q kan prplasje n debat, Qetsori tha se ai si t till sheh Nitn, ndersa Kristi u shpreh se edhe me Oltn mund t krijoj debate, por Qetsori tha se ajo e ka zemrn pis si brenda, si jasht shtpis.

Ai tha se n loj kan hyr dy shtatat, duke folur pr veten dhe Antonets dhe sipas tij, Olta dhe Luizi do ikin nga shtpia.

Kristi i tha Qetsorit t mos luaj me dy banor, por t zgjeroj rrethin, n mnyr q ta zgjas qndrimin sa m shum.