Sprovn q kaluan m hert vetm Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli, prej mbrmjes s djeshme po e provojn t gjith banort me radh. Po flasim pr prkujdesjen ndaj Arbans s vogl, prova e javs e cila do t vendos pr buxhetin e javs pr banort.

Pr ta prmbushur kt sfid, banort jan ndar n ifte dhe sigurisht kt her Kiara dhe Luizi jan bashk. Si pritej, dyshja teksa kujdeseshin pr beben, gjat asaj kohe nuk munguan batutat, bisedat serioze e po ashtu edhe disa momente t bukura ndrmjet tyre.

N nj ast, Luizi u fut pr t br nj dush n banjn q ndodhej n dhom dhe kishte harruar mikrofonin. Derisa iu krkua t merrte mikrofonin, ai i tha Kiars q tia sillte meq kishte hyr brenda.

Moderatorja u afrua n banj pr tia dhn mikrofonin dhe n ato momente bri nj reagim, q dukej sikur e kishte par trsisht t zhveshur Luizin.

Nga ana tjetr teksa po zhvillojn provn javore pr tu kujdesur pr beben kukull, Kiara dhe Luizi kan gjetur mundsin t qndrojn vetm me njri-tjetrin dhe ti shprehin ndjenjat pa u penguar nga t tjert.

Luizi ka vazhduar t insistoj duke krkuar puthjen e famshme nga Kiara, ndrsa kjo e fundit e pranoi q e ndjen shum, por ka dika q e pengon.

Do isha kurioze t t puthja pr t par kimin mes nesh, por kam dika q m pengon dhe nuk ta shpjegoj dot me fjal.– i ka thn ajo konkurrentit.

VIDEO: