Prgjat gjith ktyre ditve, kryefjala e mediave roz dhe biseda n do tavolin shqiptari, ka qen konkurrenti i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli.

N gjith kt rrmuj t krijuar pas deklarats s banorit se sht smur dhe m pas analizave ku rezultoi q sht n gjendje t mir shndetsore, t gjith prisnim nj deklarat nga familajrt e kngtarit pr t treguar si qndron e vrteta dhe pr t rn t gjith rehat.

Mirpo, kjo deklarat nuk erdhi dhe ndjeksit e portalet fillojn t aludojn se Luizi nuk flet me familjart e tij.

Jan dashur kto aludime q familjart e kngtarit t reagojn dhe t hedhin posht kt gj duke e cilsuar si shpifje.

Ata kan krkuar nga protalet dhe ndjeksit q t komentojn dhe t shkruajn pr at q Luizi jep aty brenda shtpis, pa prfshir njerz t cilt ndodhen jasht.

Reagimi:

Prshndetje! Duke ju uruar q t jeni mir, n emr t familjes s Luizit duam t sqaarojm opinionin publik pr shpifjet q qarkullojn n emr t djalit ton ndrkoh q vazhdon rrugtimin e tij n Big Brother Vip!

Portalet q shkruajn sikur Luizi nuk flet me familjen e tij, jan trillime dhe shpifje shum t ulta pr t prfituar n kurrizin e tij, kto jan lajme t rreme vetm si e si t bhet lajm. U lutemi t kemi mirkuptimin tuaj dhe t shkruani pr at q Luizi po jep n BBV jo duke prfshir njerz t tjer q jan jasht shtpis s Big Brother Vip.

Me shum dashamirsi dhe respekt familja e Luizit!, shkruhet n deklaratn e familjarve t postuar n Instagramin e kngtarit e cila menaxhohet nga vet ata.