Rina Balaj është njëra ndër këngëatet më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo këngë e saj padyshim se kthehet në hit dhe dëgjohet kudo.

Postimet në rrjete sociale marrin vëmendje të madhe dhe komentohet nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy nuk është këngëtarja, por është nëna e saj dhe tezja.

Rina ka postuar një foto të nënës dhe tezës së saj me një efekt mjaft interesant. /Kosovarja/

Më poshtë mund të shihni foton: