Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar imazhin me bluzën ngjyrë të bardhë dhe me model mjaft interesant ku në pah binte shumë gjoksi i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Ndërsa Rina tashmë pas një shkëputje të shkurtër nga muzika u rikthye me projekte krejtësisht ndryshe nga ato që ishim mësuar t`i dëgjonim më parë, të cilat po pëlqehen nga publiku mjaft shumë./Lajmi.net/