Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj ka vazhduar me fotot e saj në bikine

Pavarësisht se është dimër, Rina po vazhdon të postojë foto të nxehta nga bregdeti.

Ajo ka qenë para disa javëve në Santorini të Greqisë, por që edhe pas kthimit të saj ajo ka vazhduar që të postojë foto që tregojnë asetet e kolme dhe seksi të këngëtares.