Dhe, Rita Ora sot ka publikuar imazhe teksa iu ka uruar të hënë të mbarë të gjithëve, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshje ngjyrë të zezë ajo ka venë në pah figurën e saj të pazëvendësueshme.

Rita, shihet e veshur me një bluzë të tejdukshme derisa ka treguar edhe reçipetat ndërsa në pjesën e poshtme ka të veshur një palë pantallona elegant.

Dukjen e saj për këtë të hënë e ka përfunduar me makijazh ngjyrë rozë dhe flokët bionde të dredhura paksa dhe siç shihet artistja e njohur ka bërë një ndryshim së fundi duke i shkurtuar.

Ndryshe, Rita Ora po vazhdon qëndrimin e saj  në Australi e cila së fundi thuhet se ka bërë një hap në lidhjet e saj romantike me njërin nga producentet e njohur, Taika Waitit, 45 vjeçar./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)