Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Dyshja së fundi kanë udhëtuar për një tjetër destinacion, ndërsa kanë publikuar pamje në rrjete sociale.

Çifti u shfaqën pranë njëri-tjetrit brenda avionit privat luksoz, por nuk preferuan të tregojnë se cili është destiancioni i tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Georgina e Cristiano dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit, teksa të dy ishin veshur me kostume sportive.

Georgina kishte marrë me vete një çantë blu të brendit “Hermes Birkin”, që kap shifra të larta. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)