Sot i ftuar n emisionin Pardon My French ka qen gazetari dhe njkohsisht ish-banori i shtpis s Big Brother VIP, Ronaldo Sharka. Ai ka folur rreth eksperiencs s tij n shtpin m t njohur n vend dhe jo vetm. Ronaldo ka treguar se pas daljes nga shtpia sht pritur mjaft mir dhe ka treguar se e komplimentojn shum.

far mendimi ka Ronaldo Sharka pr pjesn e rrugtimit t tij kur n nj moment t lojs u pozicionua tek grupi i Olts dhe m pas kaloi tek Luizi?

“Historia sht e till, un me Luizin kam pasur nj marrdhnie shum t mir q prej fillimit, q n rulot. Ishte nj ndr t pakt personazhe q na afrohej dhe na sillte fardolloj gjje q kishim nevoj. Ishte shum i gjendur dhe kishte shum humor por kemi folur edhe pr gjra personale. Pr her t par historin e tim ati e kam folur me Luizin dhe Zhaklinn aty. Luizi ka folur paksa edhe pr gjrat e veta t shkuara q nuk dua ti prmend. Kemi kuptuar pak a shum natyrn e njri-tjetrit. Pastaj un mrzitem me Luizin pr shkak t lojs q ai e bn me t gjith n fakt prandaj un nuk e merrja m inat sepse arrita ta kuptoj zemrn e mir.”, tha ai.