Sot i ftuar n emisionin Pardon My French ka qen gazetari dhe njkohsisht ish-banori i shtpis s Big Brother VIP, Ronaldo Sharka. Ai ka folur rreth eksperiencs s tij n shtpin m t njohur n vend dhe jo vetm. Ronaldo ka treguar se pas daljes nga shtpia sht pritur mjaft mir dhe ka treguar se e komplimentojn shum.

far mendimi ka Ronaldo Sharka pr pjesn e rrugtimit t tij kur n nj moment t lojs u pozicionua tek grupi i Olts dhe m pas kaloi tek Luizi?

“Marrdhnia me Oltn ka nisur e till q n fillim un e kam thn, prplasje pafund kur ne kemi qen n rulot hidhte kunja, shenja arrogance q ne i krkonim ndihm pr dika qoft edhe pr bashkpunime emisionesh q bnim aty brenda ndrsa ajo thjesht thoshte: Po, Po dilni ju nga gardhi. Kur ajo e dinte shum mir q ne nuk dilnim dot nga gardhi. Brenda pastaj Olta m afrohet, ka qen ajo q sht afruar e para dhe kam dashur thjesht ti jap nj mundsi pr ta njohur kt personin sepse ndoshta nuk sht vrtet kshtu si bn, ndoshta sht prtej rolit q mendoja se mund ta kishte zgjedhur por pastaj kuptova q Olta donte t m manipulonte, donte t m prdorte dhe thjesht t m kishte n skuadrn e saj dhe kulmi ishte kur un i krkova ndjes pr dika dhe kt ajo e mori dhe e prdori npr shtpi dhe e kuptova q nuk kishim pik rndsie n marrdhnien e njri-tjetrit. Nuk sht se u ktheva tek Luizi por kemi riformuluar edhe njher.”, tha ai.

Ronaldo Sharka u ndal gjithashtu edhe tek marrdhnia dhe raporti q ka pasur gjithashtu edhe me Luizin brenda shtpis s Big Brother VIP.