Ronela Hajati do t prfaqsoj Shqiprin n Eurovision, me kngn e saj Sekret. Kngtarja s fundmi n nj konferenc n Torino ajo ka folur gjithashtu pr bullizimin dhe komentet negative.

Duket se kngtarja nuk i ka prballuar dot dhe aq mir komentet e shumta negative, t cilat e kan prekur artisten.

Ronela ka postuar sot n rrjetin social Twitter nj shkrim ku tregon se sa i mungon studioja e saj, t brit muzik dhe fansat. Artistja u shpreh se ka punuar shum pr performancn q do t paraqes n festivalin e madh, por njerzit nuk jan ende t knaqur me t.

M mungon studioja ime, t bj muzik, koncertet, fansat. Kam punuar n do detaj pr 5 muaj dhe njerzit jan ende t paknaqur nga un. Kjo sht ajo q mund t bj, m vjen keq. Le t prfundoj sa m shpejt. Fikini televizorat kur t performoj kt m*t performance sepse do ta harroni m shpejt! shkroi ajo n postim.