Ronela Hajati sht prballur me nj ngjarje aspak t kndshme. Kngtajra ndodhet n Londr ku ka shkuar pr nj koncert dhe atje sht grabitur.

Nprmjet nj video n Instagramin e saj Ronela tregon se i kan vjedhur portofolin ku kishte me vete t gjitha lekt e koncertit.

Isha n stacionin e policis. Kartat i bllokova dhe ishte von. Kishin br edhe shopping, kishin bler byzylyqe dhe atlete pafund. Nuk kam lek as pr metro as pr taksi, shprehet Ronela.