Rrugtimi i tij n Big Brother VIP ka qen i qet dhe me vshtirsi pasi si tha edhe vet nuk po e gjet dot veten dhe nuk po prshtatet.

Por, jeta e Enit ka qen krejt e kundrta. Sic e tha dhe vet ai ka qen me trishtim, dhun por edh dashuri dhe shpres.

Eni ka ndar mbrmjen e djeshme historin e familjes s tij, q u shkatrrua pr shkak t dhuns q ushtronte babai i alkoolizuar. Mes lotve, Eni rrfeu se nna e tij sht detyruar t abortoj dy her edhe pse donte q t kishte fmij t tjer.

Kjo histori ka prlotur mbar publikun dhe personazh t famshm t cilt t keqardhur pr historin e Enit vlersuan si modeli nuk e shfrytzoi pr tu viktimizuar historin e tij si ndodh rndomt n Big Brother VIP.

Vlermi i publikut sht araqitur edhe nprmjet shifrave. N m pak se 24 or profili i Instagramit t modelit ka arritur n 17 mij ndjeks, nga 5 mij ndjeks q numronte para mbrmjes s djeshme, shrkuan Albeu.com. Pra 12 mij veta i jan shtuar Instagramit t tij brenda nats dhe kjo shifr sht befasuese.