Nuk është dhe shumë aktive në rrejtet sociale por kurdo që poston arrinë të marë vëmendje.

Bëhet fjalë për gazetaren e sportit, Qeqa Krelani, që në imazhet e fundit ka vënë në fokus linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Veshur në fustan me material tigri Krelani duket mjaft elegante duke shfaqur fizikun e saj bombastik nga studio.

Derisa një nga ndjeksat e saj kanë postuar disa prej imazheve të gazetares ku është me fustane të ndryshe por me material të njejt ku në të gjitha duket shumë e nxet.

“Sa tigra duhet të ketë vrar Qeqa Krelani për këta fustana”, ishte mbishkrimi në fotografit derisa Qeqa e ka ripostuar këtë dhe e ka komentuar me emoji të qeshur.

Ndryshe, Qeqa ka 10 vite që është pjesë e RTK -së si gazetare e sportit.