Ditën e djeshme këngëtari i njohur shqiptar dha lajmin e hidhur duke treguar se gjyshi i tij ka ndërruar jetë.

Përmes një InstaStory Stresi shpërndau një imazh të gjyshjt ku kishte shkruar dedikim emocionues për “Mjeshtrin e madh”, Ali Mujaj, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, artisti, Arkimend Lushaj e ka përkujtuar gjyshin duke i dhënë lamtumirën e fundit përmes një postimi në Instagram.

“Unë po iki gjysh dhe sa t jem gjallë do të do t’kujtojë me mall lamtumir Ali Mujaj”, ka qenë mbishkrimi i këngëtarit ku në imazh është portreti i gjyshit si dhe një bust i mjeshtrit të madh ku gjendet në Tropojë.


Etiketa: