I ftuar n emsioni Zemer Luana Young Zerka ka deklaruar se ifti Sarah Berisha dhe Dj PM jan n pritje t mbl.

Duke ditur q kta kurr nuk ndahem, gjithmon jan bashk, Dj Dagz dhe PM. Tani q lindi Dagzi m duket se do lindi dhe PM, ka thn Zerka.

Luana e ka pyetur nse sht shtatzn Sarah, ndrsa kngtari e ka mohuar duke thn se e tha sepse gjithmon ecet me idene se Dagz dhe PM duhet t jen bashk dhe n kt pik.