Semiatumatik dhe Erno kanë lansuar së bashku projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Dyshja kanë bashkuar forcat për bashkëpunimin e radhës me titull “Santana”, këngë së cilës i vizualizuar edhe videoklipin.

Directed nga Liridon Beqiri, për Beat u përkujdes Semiautomatik, tekstin e këngës e shkroi Semiautomatik dhe ERNO ndërsa Mix dhe Master u punua nga K-Master./Lajmi.net/