Shkurte Fejza ka zgjedhur të bashkëpunojë me Aziz Dërvishin, shkruan lajmi.net.

Dyshja e njohur e zhanrit popullor e kanë publikuar me videoklip këngën dedikuar Kërçovës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)

Ishte, Shkurte Fejza ajo e cila ndau një postim në rrjete sociale derisa tregoi se projekti i ri tashmë është lansuar në YouTube.

Ndryshe, ky ishte bashkëpunimi i parë i tyre dhe me menjëherë u pëlqye nga publiku shqiptar./Lajmi.net/