Shpati u eliminua t shtunn q lam pas nga Big Brother VIP Albania. Pas daljes nga ky format ai ka folur pr rrugtimin brenda dhe jasht.

Pr Shqipria Live, ai ka treguar lidhur me disa komente krcnuese nga fansat e Luizit. Sipas tij, ka ndikuar fakti q sht shoku i Butrintit.

Ndryshe, ai pati debate me Nitn e cila nuk e shptoi n zinxhirin e nominimeve.

VIDEO: