Big Brother Vip pr her t par do t jet live n natn e par t Vitit t Ri. Por far pritet t ndodh m 1 janar? Banort e shtpis m t famshme do t vihen prpara nj zgjedhje.

Si bhet e ditur nga faqja zyrtare e BBV n Instagram, Vllai i Madh ka vendosur q t shtyj finalen deri m 18 shkurt. Por a do ta pranojn banort t vazhdojn garn?

Cilat do t jen surprizat madhshtore pr ta? A i mbshtesin familjart n zgjedhjen e rrugtimit t tyre? Cili do t shpallet i preferuari i shtpis dhe far fuqie do t ket?

T gjitha kto pikpyetje do t marrin prgjigje mbrmjen e 1 janarit.