Dhe, Ledina Çelo këtë verë po shihet aktive me postime nga pushimet e saj luksoze, shkruan lajmi.net.

Sot, ka zgjedhur të postojë një fotografi në bikini me ngjyrë portokalli e cila shieht duke marrë rreze dielli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo)

“Shumë nxehtë sot”, ka shkruar në përshkrimin e postimit artistja shqiptare teksa mori komente të shumta nga fansat e saj.

Përndryshe, Ledina Çelo edhe pse aktive me postime ajo po vazhdon t’i mungojë skenës muzikore./Lajmi.net/