Cindy Marina q sht edhe moderatore e njohur mbrmjen e djeshme n Dance Albania kishte nj spektator special q po ndiqte performancn e saj.

Njeriu i saj i zemrs, Genari, djali i ish-parlamentares Jozefina Topalli e surprizoi duke ardhur n publik pr ta prkrahur.

Momenti nuk i ka shptuar moderatores Aleketa Vejsiu, e cila pyet Cindy Marinn se far emocioni provon n nj situat t till.

Djali Jozefina Topallit surprizon t dashurn, Cindy Marinn

Cindy u shpreh e emocionuar pr kt fakt dhe se u ndje shum mir.

sht nj emocion patjetr. Ai e di sa shum punojm dhe nuk e di, u ndjeva shum mir, u shpreh Cindy.