Artistes së kahmotshme i është vënë së fundi në dyshime fiziku i saj, shkruan “Kosovarja”.

Siq shihet në fotografitë para disa javës është më e mbushur sa i përket linjave trupore derisa së fundi po shihet një ndryshim drastik.

Me postimin e imazheve të fundit vërehet qartë se artistja ka humbur mjaft shumë peshë.

A mundet për pakë kohë të theksoj kaq shumë linjat apo është efeket i ndëryrjeve të filterave mbetet të shihet në paraqitjet e radhës së saj.

Këngëgtarja po merë vëmendjen me këto dukje elegante dhe mjaft unike, por çfarë fshihet pas saj mbetet të shihet.


Etiketa: