Duke qenë se këngëtarja Betarix Ramosaj është në lidhje me aktorin Donald Veshaj, brenda shtëpis së Big Brother VIP, nuk ka mundsi pa mos u përmendur ish e dashura e Veshaj, Bora Zemani.

Së fundi, Donaldi pati një bised me Trixën ku duskutuan për Borën, shkruan “Kosovrja”.

Në atë bised Beatrixa u tregua shumë e mirëkuptueshme ku Donaldi ia shpjegoi dëmethënjen e parashutave ku ishte e shkruar data 9 janar, e që me këtë datë Bora pati ditëlindjen.

Nga mirëkuptimi që Beatrix ka treguar artistja po merë mbështetje nga familjarët dhe shokët jashtë.

Së fundi, ka reaguar edhe Antonela Berisha, ish banorja e shtëpisë së famshme e cila ka postuar një fotografi të Trixëx dhe ka bërë një shkrim.

“Sikur ta kenë të gjithë zemrën tanë”, ka qenë mbishkrimi që ka bërë ajo.