Ajo sht nj nga emrat m t prfolur t momentit. T gjith e njohim pr bionden e bukur, q s fundmi, shkaktoi shum zhurm n Big Brother VIP.

Bhet fjal pr aktoren shum t qeshur, Monika Lubonja, e cila ndonse vitet shkojn mbetet gjithmon po aq n form. Ajo sht br nostalgjike dhe ka ndar n Instagram nj foto t disa viteve m par, kur ishte brune dhe me plot sharm.

Si kohakur koha eshte e keq, ka shkruar Monika krahas fotos bardh e zi.

FOTO: