Reperi i njohur, Stresi, me an t nj postimi n rrjetet sociale, i sht kthyer kolegve t zhanrit t tij, reperve.

Stresi thot se ndryshe sht n kng e ndryshe sht far flasin n realitet. Reperi ka br thirrje q ti ln kunjat npr kng.

Po ju sqaroj dika t dashur repera, t gjith e dim q sht krejt ndryshe ka flisni npr kng dhe far jeni n realitet. Lini kunjat npr kng, se ju t hani m pa ra n tok ju e kush ju vjen mbrapa meshkuj, ka shkruar ndr t tjera Stresi.