E veshur me një veshje me ngjyrë të kaltër, këngëtarja ka theksuar hiret e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e reja teksa mori komente të shumta pozitive nga fansat dhe ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Kujtojmë se, ajo po vazhdon mbajtjen e mbrëmjeve muzikore dhe po shihet tejet a angazhuar javët e fundit.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i lansuar nga Tayna është “Taka”./Lajmi.net/