N shtpin e Big Brother VIP ka ardhur ditn e sotme nj zarf i zi teksa prmbajtja e tij i prket Olts dhe banorit m t ri, Xhonatanit.

M hyrjen e tij Xhoni ka zgjedhur ti jap informacione Olts se si ajo duket nga jasht.

Xhonatani ka thyr nj nga rreguallat m kryesore t banorve t rinj q bhen pjes n nj pik t caktuar t lojs.

Vllai i Madh ka marr si vendim q ti do jesh direkt n nominim– tha Arbana.