Ronela Hajati ka treguar se ndodhet n Spanj. Ajo ka marr pjes n nj event n Madrid ku dhe ka par aktorin e njohur, William Levy. Kngtarja shqiptare ka ndar nj video nga momenti ku ylli i telenovelave meksikane takon disa fansa. Vajzat do t m ken zili tani e di, ka shkruar Ronela.

Levy sht nj ndr aktort m t plqyer cili ka luajtur n shum telenovela shum t njohura pr shqiptart. Ai njihet m s shumti pr rolin n telenovelat Kujdes nga engjlli dhe Triumfi i dashuris, ku luajti krah Maite Perronit si dhe Magji dashurie me Jacqueline Bracamontes.