Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kan ardhur n Shqipri dhe kan qen t ftuar n emisionin e Luana Vjollcs.

N kuadr t nj loje, Tolgahan duhet ti bnte partneres s tij nj dedikim ku e nisi me disa fjal shqip.

Zemr! Shpirti im. Zemra ime., tha ai duke shtuar m pas n gjuhn turke: Ne atje (n Turqi) kemi nj shprehje: T marrsh nj vajz nga Shqipria sht si t kpussh nj trndafil nga parajsa!.