Zhaklins nuk i ka plqyer vendimi i Luizit pr t dal nga dhoma ku qndronte i mbyllur me Efin. Gjat spektaklit t sotm, opinionistja iu drejtua Luizit duke i thn se dashuria pr Kiarn e bri t tregohet lojtar i dobt pasi nuk vendosi t qndronte dhe t shptonte parat.

“Luiz dashuria t bn t dobt dhe ti kt jav ke qen lojtar i dobt. Nse ti je aty brenda pr ato para dhe t dhimbsen ato 2 mij euro kur ofendoni njri-tjetrin, pse nuk the le t dal Efi q sht keq dhe po rri un ktu brenda. T thoj ma sillni Olta Gixharin t rri me mua brenda dhe shptoje 10 mij euro. U tregove i dobt, sepse pika jote e dobt Kiara t bri t dilje jasht dhe t mos e pranoje sfidn”, i tha Zhaklina Luizit, i cili iu prgjigj me humor q direkt do pranonte t qndronte n dhom me Oltn.