Kolltuku i kuq i madh sht gjithka ne shohim nga dhoma e rrfimit t Big Brother Vip. Mirpo si sht pjesa prball divanit ku ulen banort kurr nuk sht shfaqur. S fundmi po qarkullon n rrjet nj imazh q tregon pikrisht kt pjes misterioze.

Dhe n fakt nuk ka asgj. Nj ekran i vogl dhe disa bokse dgjimi jan gjithka ndodhen n at hapsir q ne nuk shohim.

Dhoma e rrfimit sht ambienti ku banort kan mundsi t komunikojn me Vllain e Madh, pr krkesa specifike t tyret apo biseda q nuk dalin n kamera.

FOTO