TË FUNDIT

Mos shikoni porno në celular, ja përse

Përderisa mund të mendoni se ajo çfarë bëni në celular mbetet sekret, një studim i ri mund t’ju bëjë që…

Disa nga fantazitë seksuale më të përhapura

Fantazitë janë krejt normale. Le të fillojmë duke thënë se të gjithë kanë fantazi seksuale. Po, e gjithë raca njerëzore…

Pse është e rrezikshme të flini me telefon?

Drita dhe stimulimi mund të fragmentojnë gjumin dhe të çojnë në pagjumësi Nëse jeni si shumica e njerëzve, gjëja e…

Horoskopi për ditën e hënë, 10 janar 2022

Dashi Rrugët për të arritur një objektiv mund të jenë disa, por për ta arritur më shpejt nuk është e…

Të gjitha të vërtetat që duhet të dini mbi tërmetet

Fatkeqësitë natyrore si tërmetet nuk pyesin askënd, dhe prandaj është e rëndësishme ta kuptoni pse ndodhin ato, çfarë mund të…

Vazhdojnë dridhjet e tokës në Greqi pas tërmetit 5.5 shkallë

Disa dridhje të tokës janë ndjerë në Greqi pas tërmetit me magnitudë 5.5 shkallë që goditi qytetin e Florinës. Një…