Bjordi Mezini e ka thn hapur se nuk beson aspak te dashuria mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos. Madje mngjesin e sotm, ai i tha kngtarit t njohur se nuk e bind aspak moderatorja.

Ndrkoh gjat mbrmjes, teksa ndodheshin jasht n oborr, regjisori i tha Kiars q ti thoshte Luizit thuaj t dua.

Pjes nga biseda:

Luizi: Edhe kjo q thot le t rrjedh

Kiara: a mund ti them ktij njeriu

Bjordi: T dua

Luizi: Ja

Bjordi: Shikoje n sy dhe thuaj t dua

Luizi: Jepi fund i thash gjith ksaj historie.

Kiara: Do ju surprizoj n nj dit tjetr

Bjordi: Nesr sht dita e surprizave mendoje. Po deshe me surprizuar nesr ke shansin.

VIDEO: