Luizi, Kristi dhe Armaldo thyen nj nga rregullat kryesore t ktij foramti. Ata u futn n t njjtn banj njkohsisht, ndrkoh q nj gj e till nuk lejohet.

Pr kt arsye, Vllai i Madh futi nj zarf t zi brenda n shtpi, i cili ndshkonte tre banort.

Pr shkak se ata thyen rregullat, Vllai i Madh vendosi q ata t tre t drgohen n nominim.