Gjat spektaklit t madh t Big Brother VIP2 u komentua mnyra se si Luiz Ejlli foli pr her t par me Xhonatanin, banori m i ri i shtpis m t famshme n Shqipri.

Pasi dola nga dhoma ku po qndronte me Efi Dhedhes, kngtari i njohur doli jasht dhe pyeti se kush i kishte zn krevatin. N momentin q Xhonatani tha un, Luizi i tha gjith nerva: Liroje, ohu.

Kt mnyr komunikimi e komentoi opinionisti i BB VIP2, Arbr Hajdari, i cili tha se ju duk sikur kishim t bnim me toka t nxanme.

Reagim tipi i nj toke t zn. Nuk mendoj se Big Brother sht keq pr krevat. N kt bot respekti fitohet. N momentin q nj njeri reagon n at mnyr dhe t thot ohu dhe ti ohesh dhe nuk krkon respekt pr veten tnde. Duhej t kishte reaguar m ndryshe se sa ti bindeshe nj urdhri t prer q more, tha Arbri.